Ogrodzenia

Chcielibyśmy zainteresować Państwa ofertą profesjonalnej budowy szerokiej gamy ogrodzeń, m.in.:

  • panelowych różnego typu,
  • siatkowych,
  • murowanych z prefabrykatów typu SONNBLICK imitujących łupany piaskowiec czy modułowych,
  • murowanych z cegły klinkierowej,
  • gabionowych z wypełnieniem,
  • betonowych, gdzie liczy się prywatność i estetyka przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów.

Inwestycje wykonujemy zarówno na materiale powierzonym przez Klienta, jak i w pełni kompleksowo. Na co dzień swoje prace opieramy na wysokiej jakości elementach znanych producentów jak PlastMet, Semmelrock, Joniec, Libet, Kamal, Wienerberger, CRH, dzięki czemu wykonane przez nas ogrodzenia na lata zachowują wysoką estetykę i trwałość.

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo ogrodzenia panelowe, czy ogrodzenia innego typu, nasza firma zawsze zapewnia profesjonalny montaż, dzięki czemu mają Państwo pewność, że ogrodzenia zostaną zamontowane fachowo i z należytą starannością.

Budowa ogrodzenia

Budując ogrodzenie wymagające otworów w gruncie, posługujemy się wiertnicą glebową. Dzięki takiemu rozwiązaniu, otrzymujemy otwór o średnicy właściwej do montażu zadanego słupa, nie naruszając tym samym struktury gruntu rodzimego, co ma bezpośredni wpływ na stabilność gotowego ogrodzenia. Wykonując otwory w ten sposób, ograniczamy również ilość betonu niezbędnego do montażu, redukując koszt.

Ogrodzenia murowane, niezależnie od wysokości, wznosimy na fundamencie sięgającym swoją głębokością warstwy przemarzania (zwykle głębokość od 0,8 do 1m poniżej poziomu gruntu). Jest to niezbędny krok towarzyszący budowaniu w oparciu o murowanie, który wyklucza możliwość późniejszego pękania spowodowanego ruchami gruntu. Do dyspozycji w tym zakresie posiadamy własną minikoparkę, bez ograniczeń czasowych – takie rozwiązanie pozwala zamknąć inwestycję w kwocie uzgodnionej z Klientem, bez dodatkowych kosztów za np. dłuższą pracę koparki.

Podczas wykonywania Państwa inwestycji, posługujemy się niwelatorem laserowym o zasięgu 600m i błędzie na poziomie 1mm/50m z możliwością konfiguracji spadków w dwóch płaszczyznach, gwarantując tym samym właściwą wysokość każdego z elementów.

Jesteśmy jedyną firmą z okolic miasta Koszalin, która w swojej ofercie ma ogrodzenia, tarasy, usługi brukarskie oraz prace ziemne. Jeśli chcesz wykonać te prace, nie wynajmując kilku firm, skontaktuj się z nami. Sianów, ul. Łużycka 54 – tutaj znajdziesz siedzibę naszej firmy.