Brukarstwo

Od konkurencji odróżnia nas nie tylko niezawodny sprzęt, pozwalający nam zrealizować samodzielnie bez podwykonawców każde zlecenie, czy też brukarze z praktyką. Jesteśmy jedną z nielicznych firm budowlanych w Koszalinie, która wyznacza nową jakość brukarstwa w Koszalinie nieprzerwanie od ponad 10 lat. Można zatem powiedzieć, że układanie kostki brukowej mamy niemal we krwi.

To dla nas podstawowy profil działalności. Jednocześnie układanie kostki brukowej to nasza pasja. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów z Koszalina i okolic, stale aktualizujemy naszą wiedzę na temat najnowszych trendów w brukarstwie, rodzajach kostki brukowej, czy też sposobach jej układania. Jeśli szukasz specjalisty ds. brukarstwa w Koszalinie, firma Architektonik, jest tą, którą poszukujesz. Jako doświadczeni fachowcy branży budowlanej możemy zaoferować Państwu kompleksową budowę parkingów, wjazdów, podjazdów, chodników, schodów, tarasów oraz ganków. Układanie kostki brukowej z polbruku lub granitu oferujemy na terenie miasta Koszalin i okolic.

NOWOCZESNE BRUKARSTWO

Odpowiadamy na potrzeby Klientów, którzy oczekują od zabudowy swojej posesji czegoś ponad utwardzenie drogi dojazdowej. Gwarantujemy solidność wykonania połączoną z wysoką dbałością o estetykę wzorów i cięć kostki brukowej. Architektonik wyróżnia się na tle innych firm tym, że wybiera różnorodne materiały najlepszej jakości pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów. Zależy nam na tym, by posesje naszych Klientów były jedyne w swoim rodzaju, dlatego też doradzamy zarówno wybór materiałów, jak i wzorów, których zadaniem jest upiększenie przestrzeni wokół domu. Brukarstwo to nasza pasja, dlatego też ogromną przyjemność sprawia nam dokształcanie się w tej dziedzinie. Każdy Klient zasługuje na jedyny w swoim rodzaju podjazd, a dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu naprawdę wyjątkowe rozwiązania.

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

Nasze prace brukarskie rozpoczynamy oględzinami miejsca, w którym mamy wykonać podjazd, taras czy parking. Nasi fachowcy zajmują się wykonywaniem pomiarów, po czym uzgadniają z Państwem kosztorys. Oględziny miejsca są odpłatne, lecz zatrudniając naszą firmę, mają Państwo gwarancję solidności i stworzenia profesjonalnego kosztorysu, zawierającego zarówno wycenę wszelkich materiałów, jak i blokowy opis poszczególnych etapów prac. Dzięki temu od samego początku wiedzą Państwo, jaki będzie koszt danej inwestycji, mogąc porównać nasz cennik z cennikami innych firm i zweryfikować naszą wiedzę z zakresu wykonawstwa. Przy ustalaniu warunków wykonawstwa i wyborze materiałów służymy fachową poradą. Pomożemy zaplanować komunikację na Państwa posesji, aby zapewnić pełną wygodę i funkcjonalność podjazdu. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje będące podstawą naszego projektu, w którym połączymy pomysły Klienta z fachowymi pomiarami naszej firmy.

WYKONAWSTWO

Prace wykonawcze prowadzone są przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem korzystających z profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu. Firma Architektonik dysponuje minikoparką JCB 8015, zagęszczarkami o różnej masie, przecinarkami wodnymi i spalinowymi, niwelatorem laserowym, listwami zgarniającymi, wyważakami, młotkami i wieloma innymi urządzeniami. Pełne wyposażenie naszej ekipy brukarskiej to gwarancja należytego wykonania prac.

Układanie kostki brukowej to nie zawód, to sztuka

>Wysoki poziom świadczonych przez nas usług potwierdza fachowe doradztwo w doborze rodzaju kostki brukowej do sposobu użytkowania terenu. Naszym klientom, nie tylko z Koszalina, oferujemy kostkę najwyższej jakości o różnorodnej fakturze, jak np.:

  • kostkę brukową barwioną,
  • kostkę brukową przemysłową
  • kostkę brukową szlachetną,
  • kostkę brukową dekoracyjną
  • kostkę brukową płukaną,
  • kostkę brukową granitową.

Jako profesjonaliści w kwestii brukarstwa wiemy, że przeznaczenie brukowanego terenu wpływa bezpośrednio na wybór odpowiedniej metody układania kostki brukowej, pomiędzy metodą sztywną, półsztywną czy też tradycyjną – elastyczną.

Układanie kostki brukowej – niezbędny sprzęt

Posiadamy wszelki sprzęt, niezbędny do prawidłowego wykonania nawierzchni brukowanej – od minikoparki, zagęszczarek o różniej masie, przez przecinarki spalinowe i wodne, niwelator laserowy, po profesjonalne narzędzia ręczne – listwy zgarniające, wyważaki, młotki itd. Tylko pełne wyposażenie ekipy brukarskiej, zapewni Państwu gwarancję należytego wykonania prac zgodnie ze sztuką.

Układanie kostki brukowej jest przez naszą firmę wykonywane sprawnie i fachowo. Cenimy Państwa pieniądze i czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, by mogli Państwo zaoszczędzić zarówno pierwsze, jak i drugie.

Oględziny miejsca prac z wykonaniem pomiarów, uzgodnień i kosztorysu przez naszą Firmę są odpłatne, o czym informację znajdą Państwo w cenniku. Decydując się jednak na powyższe, otrzymują Państwo produkt w postaci profesjonalnej wyceny ze szczegółowym zestawieniem materiałów oraz blokowym opisem poszczególnych etapów prac – daje to Państwu możliwość porównania innych ofert oraz weryfikację wiedzy z zakresu wykonawstwa innych, zainteresowanych zleceniem.

certyfikat brukarstwo koszalin
  • brukarstwo koszalin stopień
  • brukarstwo koszalin podjazd
  • podjazd brukarstwo koszalin