Ogrodzenia panelowe to gwarancja intymności i wysokiej estetyki

Chcielibyśmy zainteresować Państwa ofertą profesjonalnej budowy szerokiej gamy ogrodzeń, m.in.:

 • panelowych różnego typu,
 • siatkowych,
 • murowanych z prefabrykatów typu SONNBLICK imitujących łupany piaskowiec czy modułowych,
 • murowanych z cegły klinkierowej,
 • gabionowych z wypełnieniem,
 • betonowych, gdzie liczy się prywatność i estetyka przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów.

Jako lider w branży budowlanej w Koszalinie w projektowaniu ogrodzeń i tarasów, oferujemy usługę kompleksowego zagospodarowania każdego terenu. Dzięki usługom naszej firmy zyskasz:

 • piękny taras wypoczynkowo-rekreacyjny
 • eleganckie, ogrodzenie dopasowane stylem do architektury otoczenia i swoich oczekiwań
 • niezwykle trwały, zachwycający wzorem podjazd, chodnik z kostki brukowej

Budowane przez nas ogrodzenia w Koszalinie i okolicach, pomogą zachować Ci intymność w każdej sytuacji, dodatkowo różnorodność form wykonania sprawia, że ogrodzenia panelowe pasują do domów zarówno nowoczesnych, jak i tych w klasycznej formie.

Inwestycje wykonujemy zarówno na materiale powierzonym przez Klienta, jak i w pełni kompleksowo. Na co dzień swoje prace opieramy na wysokiej jakości elementach znanych producentów jak PlastMet, Semmelrock, Joniec, Libet, Kamal, Wienerberger, CRH, dzięki czemu wykonane przez nas ogrodzenia na lata zachowują wysoką estetykę i trwałość.

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo ogrodzenia panelowe, czy ogrodzenia innego typu, nasza firma zawsze zapewnia profesjonalny montaż, dzięki czemu mają Państwo pewność, że ogrodzenia zostaną zamontowane fachowo i z należytą starannością.

Dobierz rodzaj ogrodzenia panelowego do swoich potrzeb

Jako profesjonaliści w branży budowlanej, oferujemy różne rodzaje ogrodzeń panelowych, pozwalające dobrać stopień intymności, walory estetyczno-wizualne do oczekiwań klientów. Do najczęściej stosowanych rozwiązań panelowych zaliczyć można:

 • ogrodzenia panelowe stalowe (z drutów, kształtowników, blach, kształtek aluminiowych),
 • ogrodzenia panelowe drewniane.

Zaletą tego rodzaju ogrodzeń jest stosunkowo szybki montaż, wynikający z braku konieczności wykonania podmurówki. Atutem płotów panelowych jest też możliwość dokonania szybkiej naprawy uszkodzonego elementu konstrukcji, bez ryzyka utraty estetyki wykonanych prac.

Budowa ogrodzenia

Budując ogrodzenie wymagające otworów w gruncie, posługujemy się wiertnicą glebową. Dzięki takiemu rozwiązaniu, otrzymujemy otwór o średnicy właściwej do montażu zadanego słupa, nie naruszając tym samym struktury gruntu rodzimego, co ma bezpośredni wpływ na stabilność gotowego ogrodzenia. Wykonując otwory w ten sposób, ograniczamy również ilość betonu niezbędnego do montażu, redukując koszt.

Ogrodzenia murowane, niezależnie od wysokości, wznosimy na fundamencie sięgającym swoją głębokością warstwy przemarzania (zwykle głębokość od 0,8 do 1m poniżej poziomu gruntu). Jest to niezbędny krok towarzyszący budowaniu w oparciu o murowanie, który wyklucza możliwość późniejszego pękania spowodowanego ruchami gruntu. Do dyspozycji w tym zakresie posiadamy własną minikoparkę, bez ograniczeń czasowych – takie rozwiązanie pozwala zamknąć inwestycję w kwocie uzgodnionej z Klientem, bez dodatkowych kosztów za np. dłuższą pracę koparki.

Podczas wykonywania Państwa inwestycji, posługujemy się niwelatorem laserowym o zasięgu 600m i błędzie na poziomie 1mm/50m z możliwością konfiguracji spadków w dwóch płaszczyznach, gwarantując tym samym właściwą wysokość każdego z elementów.

Jesteśmy jedyną firmą z okolic miasta Koszalin, która w swojej ofercie ma ogrodzenia, tarasy, usługi brukarskie oraz prace ziemne. Jeśli chcesz wykonać te prace, nie wynajmując kilku firm, skontaktuj się z nami. Sianów, ul. Łużycka 54 – tutaj znajdziesz siedzibę naszej firmy.

'
 • ogrodzenia panelowe koszalin
 • ogrodzenia koszalin
 • ogrodzenia koszalin siatka