Brukarstwo

Jako doświadczeni fachowcy branży budowlanej możemy zaoferować Państwu kompleksową budowę parkingów, wjazdów, podjazdów, chodników, schodów, tarasów oraz ganków. Układanie kostki brukowej z polbruku lub granitu oferujemy na terenie miasta Koszalin i okolic.

NOWOCZESNE BRUKARSTWO

Odpowiadamy na potrzeby Klientów, którzy oczekują od zabudowy swojej posesji czegoś ponad utwardzenie drogi dojazdowej. Gwarantujemy solidność wykonania połączoną z wysoką dbałością o estetykę wzorów i cięć kostki brukowej. Architektonik wyróżnia się na tle innych firm tym, że wybiera różnorodne materiały najlepszej jakości pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów. Zależy nam na tym, by posesje naszych Klientów były jedyne w swoim rodzaju, dlatego też doradzamy zarówno wybór materiałów, jak i wzorów, których zadaniem jest upiększenie przestrzeni wokół domu. Brukarstwo to nasza pasja, dlatego też ogromną przyjemność sprawia nam dokształcanie się w tej dziedzinie. Każdy Klient zasługuje na jedyny w swoim rodzaju podjazd, a dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu naprawdę wyjątkowe rozwiązania.

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

Nasze prace brukarskie rozpoczynamy oględzinami miejsca, w którym mamy wykonać podjazd, taras czy parking. Nasi fachowcy zajmują się wykonywaniem pomiarów, po czym uzgadniają z Państwem kosztorys. Oględziny miejsca są odpłatne, lecz zatrudniając naszą firmę, mają Państwo gwarancję solidności i stworzenia profesjonalnego kosztorysu, zawierającego zarówno wycenę wszelkich materiałów, jak i blokowy opis poszczególnych etapów prac. Dzięki temu od samego początku wiedzą Państwo, jaki będzie koszt danej inwestycji, mogąc porównać nasz cennik z cennikami innych firm i zweryfikować naszą wiedzę z zakresu wykonawstwa. Przy ustalaniu warunków wykonawstwa i wyborze materiałów służymy fachową poradą. Pomożemy zaplanować komunikację na Państwa posesji, aby zapewnić pełną wygodę i funkcjonalność podjazdu. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje będące podstawą naszego projektu, w którym połączymy pomysły Klienta z fachowymi pomiarami naszej firmy.

WYKONAWSTWO

Prace wykonawcze prowadzone są przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem korzystających z profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu. Firma Architektonik dysponuje minikoparką JCB 8015, zagęszczarkami o różnej masie, przecinarkami wodnymi i spalinowymi, niwelatorem laserowym, listwami zgarniającymi, wyważakami, młotkami i wieloma innymi urządzeniami. Pełne wyposażenie naszej ekipy brukarskiej to gwarancja należytego wykonania prac.